Подяки від міст України

Вараш. Дуже любимо там працювати. Дякуємо Галині за організацію всього процесу. Надзвичайно сильна духом зоозахисниця.
P.S. не всі фото у пості є нашою робою, адже Галина не зупиняється ні на мить і проводить стерилізацію з кількома лікарями водночас. https://www.facebook.com/groups/1544518165853706/posts/3303373343301504/

 

“Протятом більш як трьох років ГО “Порятунок чотирилапих” разом з ветеринарним лікарями проводять стерилізацію у нашому місті Вараш, навколишніх селах та навіть по області.

А працюють і їздять за допомогою мобільної клініки по всій Україні!
Це сприяє зменшенню бездомних і викинутих домашніх тварин. Ціни дуже доступні, а якість на вищому рівні!
Стерилізувати можна і треба !
Це хороша альтернатива для волонтерів і людей, які хочуть стерилізувати тварин ,але не мають фінансової можливості платити декілька тисяч за стерилізацію в клініці .
Для нас – це нагода зменшити кількість бездомних тварин не за всі гроші світу . Адже кожна гривня важлива коли це не одна тваринка, а сотні і тисячі .
На жаль зараз у нашому місті НЕ має стерилізації за рахунок місцевої влади, а зупинитися хоч на місяць ми не можемо. Тваринам неможливо пояснити що зараз не народжуйте, почекайте декілька років. Вони родять круглий рік і остання киця ,яку ми відловили на вулиці мала народити аж 8 кошенят ! Собака може принести у цей світ за один раз понад 20 цуциків ! Це правда ! Неодноразово бачили на власні очі нереально велику кількість малечі від однієї мами .
Не всі виживають і смерть від голоду, бо не вистачає молока на всіх – дуже страшна! І не менш страшно згодом померти від людської байдужості та жорсткості! Тому, ми всіх закликаємо стерилізувати домашніх тварин і не забувати допомогти бездомним,самі вони не можуть записатися на стерилізацію.
А громадській організації “Порятунок чотирилапих” ми щиро дякуємо за допомогу і таку важку та цінну роботу !
Лише подивіться – це наші місцеві безпритульні тварини в “гостях” у ГО “Порятунок чотирилапих” м.Луцьк, де їх стерилізують, вакцинують від сказу, перетримують і відпускають на місце перебування і відлову!
Завтра собачки повертаються додому після тижневого стаціонару.
З впевненістю скажемо, рівень роботи з безпритульними тваринами у нашому місці ще ніколи не був таким високим, і звичайно, нам ще далеко до країн, в яких ти не побачиш безпритульних на вулицях міста, але ми на тому шляху… ми рухаємося вперед! Головне продовжувати, не зупинятися!
Дякуємо ГО “Порятунок чотирилапих”.
Дякуємо Сарненській міській раді!
Дякуємо за плідну співпрацю!
В такому режимі ми працюємо вже 3-й рік, з періодичністю через місяць-два до нас навідується організація “Порятунок чотирилапих”, відловлює тварин, везе до Луцька. Там їх стерилізують, вакцинують від сказу, іноді лікують, та після тижневої перетримки повертають на місце відлову! Ми ж завжди супроводжуємо їх по нашому місту, ведемо облік, показуємо місця! Варто наголосити, що багато собак не йде до рук, і тоді в нагоді снодійне та стрілець, який вміло присипляє тварин на відстані.
Наша організація “Бумеранг Добра” офіційно почала діяти у 2018 році. Вже не злічити скількох тварин було простерилізовано коштом, що надходить від Вас, Друзі, коштом Міської ради, а скільки прилаштовано! Та їх кількість ще достатньо помітна, і все завдяки таким недбалим людям, які лінуються, та перекладають свої проблеми на інших, які не хочуть починати з себе!
Тому, коли ви бачите багато собак на вулицях і говорите, що влада нічого не робить – зупиніться, бо робота робиться систематично і постійно! Тепер час змінюватися людям, час починати з себе! Стерилізуйте своїх домашніх тварин, не розводьте, не вивозьте, не викидайте, бо ті що виживають, поповнюють вулиці міста. А потім люди скаржаться на безпритульних тварин.
Цей кругообіг можна зупинити лише почавши з СЕБЕ!
Будьте свідомими!https://www.instagram.com/reel/C7pPcF_vfVc/